Podklady / Grafika

Podklady pro výrobu přijímáme ve vektorové grafice – formáty : *.cdr, *.pdf (v křivkách),  *.ai , *.dxf , *.dwg ,  *.plt. 

V případě formátů *.cdr, *.ai , *.dxf , *.dwg použijte uložení do starších verzí, kvůli kompatibilitě. 

Pro gravírování přijímáme i pixelovou grafiku ve formátech PNG, TIFF, JPG – ve vyšší kvalitě. Obrázek musí být černobílý – motiv černý,  pozadí bílé nebo průhledné.

V případě, že podklady budeme vytvářet nebo upravovat my, účtujeme si hodinovou sazbu (dle náročnosti požadavků). Pro získání více informací nás kontaktujte na info@apconcept.cz

 

Cenová kalkulace

Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, nemáme oficiální ceník.

Přesnou cenu Vám sdělíme až na základě dodaných podkladů (grafických dat) a Vašich požadavků na provedení. Ceny jsou závislé na velikosti výrobku, počtu kusů, požadovaném materiálu a případně zda budete vyžadovat montáž v daném místě.

Pro získání přesné kalkulace nás kontaktujte na info@apconcept.cz

Jednoduché kalkulace připravujeme zdarma.

Složitější kalkulace pro náročnější poptávky výroby mohou být zpoplatněny, a to z důvodu časové náročnosti – (vymyšlení provedení výroby a montáže, spočítání přesného počtu výrobních a světelných materiálů zabere někdy i více hodin). V případě následné realizace bude poplatek za kalkulaci odečten z celkové faktury.

Informace potřebné pro kalkulaci:

1.Logo ve vektorové grafice – formáty : *.cdr, *.pdf (v křivkách),  *.ai , *.dxf , *.dwg ,  *.plt. 

2. Požadovaný rozměr – většinou nám stačí délka nebo výška.

3. Požadavek na umístění nápisu / loga –  interiér/ exteriér.

4. Požadavek na provedení  nápisu / loga –  nesvětelné, světelné (čelně svítící znaky), podsvícené ( zadní svícení )

5. Specifikace a tloušťka materiálu do kterého má být logo/ nápis kotven. (Cihla, ytong, sadrokarton, pu panel, polystyrenem zateplená fasáda, vatou zateplená fasáda apod.)

6. Specifikace umístění – přibližná výška požadovaného umístění.

7. V případě, že chcete instalaci od naši firmy, potřebujeme znát přesnou adresu místa montáže.

Poznámka k bodu 4: Pokud máte zájem o samostatné svítící/ podsvícené znaky, které mají být umístěny na stěně s požadavkem neviditelné kabeláže. Je potřeba si uvědomit, že se musí vrtat otvor pro protažení kabelů za každým písmenem či segmentem. Za stěnou se následně spojí a zapojí na příslušný napěťový zdroj. Případně se může logo či nápis umístit na nosič (deska, kovové profily)  za kterým se kabeláž schová.

 

Doba výroby

Doba výroby je závislá na složitosti výrobku a vytíženosti výrobních kapacit.

Běžná doba výroby je cca 2 – 4 týdny od odsouhlasení a zaplacení částečné (80%) nebo úplné faktury. Při platbě na části požadujeme druhou část platby nejpozději v den montáže nebo před odesláním – zasíláme fotku hotového výrobku.

 

Montáž a doprava

Některé nápisy či loga nevyžadují naší asistenci – Jedná se většinou o nepodsvícená loga či světelné / nesvětelné výstrče. Tyto výrobky Vám rádi zašleme kurýrem a poradíme jak montáž provést. Zasíláme v rámci České republiky Slovenska, Rakouska a Německa.

Montáž naši firmou : Instalace provádíme v rámci celé České republiky. Cena je závislá na adrese místa montáže, složitosti instalace a montážní výšce.

 

Servis záruční / pozáruční

V případě, že se něco pokazí – logo přestane svítit, problikává je na vině nejčastěji světelný zdroj. Rádi Vám ho v rámci záruky či po záruční době vyměníme.

 

Otvírací doba

Po – Pá 8:00 – 17:00

Návštěvy pouze po předchozí domluvě.

 

 Pro získání více informací nás prosím kontaktujte

     

          Ochrana osobních údajů

            Všeobecné obchodní podmínky AP concept s.r.o.