Podklady / Grafika

Podklady pro výrobu přijímáme ve vektorové grafice – formáty : *.cdr, *.pdf (v křivkách),  *.ai , *.dxf , *.dwg ,  *.plt. 

V případě formátů *.cdr, *.ai , *.dxf , *.dwg použijte uložení do starších verzí, kvůli kompatibilitě. 

Pro gravírování přijímáme i pixelovou grafiku ve formátech PNG, TIFF, JPG – ve vyšší kvalitě. Obrázek musí být černobílý – motiv černý,  pozadí bílé nebo průhledné.

V případě, že podklady budeme vytvářet nebo upravovat my, účtujeme si hodinovou sazbu (dle náročnosti požadavků). Pro získání více informací nás kontaktujte na info@apconcept.cz

 

Cenová kalkulace

Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, nemáme oficiální ceník.

Přesnou cenu Vám sdělíme až na základě dodaných podkladů (grafických dat) a Vašich požadavků na provedení. Ceny jsou závislé na velikosti výrobku, počtu kusů, požadovaném materiálu a případně zda budete vyžadovat montáž v daném místě.

Pro získání přesné kalkulace nás kontaktujte na info@apconcept.cz

Jednoduché kalkulace připravujeme zdarma.

Složitější kalkulace pro náročnější poptávky výroby mohou být zpoplatněny, a to z důvodu časové náročnosti – (vymyšlení provedení výroby a montáže, spočítání přesného počtu výrobních a světelných materiálů zabere někdy i více hodin). V případě následné realizace bude poplatek za kalkulaci odečten z celkové faktury.

Informace potřebné pro kalkulaci:

1.Logo ve vektorové grafice – formáty : *.cdr, *.pdf (v křivkách),  *.ai , *.dxf , *.dwg ,  *.plt. 

2. Požadovaný rozměr – většinou nám stačí délka nebo výška.

3. Požadavek na umístění nápisu / loga –  interiér/ exteriér.

4. Požadavek na provedení  nápisu / loga –  nesvětelné, světelné (čelně svítící znaky), podsvícené ( zadní svícení )

5. Specifikace a tloušťka materiálu do kterého má být logo/ nápis kotven. (Cihla, ytong, sadrokarton, pu panel, polystyrenem zateplená fasáda, vatou zateplená fasáda apod.)

6. Specifikace umístění – přibližná výška požadovaného umístění.

7. V případě, že chcete instalaci od naši firmy, potřebujeme znát přesnou adresu místa montáže.

Poznámka k bodu 4: Pokud máte zájem o samostatné svítící/ podsvícené znaky, které mají být umístěny na stěně s požadavkem neviditelné kabeláže. Je potřeba si uvědomit, že se musí vrtat otvor pro protažení kabelů za každým písmenem či segmentem. Za stěnou se následně spojí a zapojí na příslušný napěťový zdroj. Případně se může logo či nápis umístit na nosič (deska, kovové profily)  za kterým se kabeláž schová.

 

Doba výroby

Běžná doba výroby je cca 2 – 4 týdny od odsouhlasení a zaplacení částečné (80%) nebo úplné faktury. Při platbě na části požadujeme druhou část platby nejpozději v den montáže nebo před odesláním – zasíláme fotku hotového výrobku.

Doba výroby je závislá na složitosti výrobku a vytíženosti výrobních kapacit.

 

Montáž a doprava

Některé nápisy či loga nevyžadují naší asistenci – Jedná se většinou o nepodsvícená loga či světelné / nesvětelné výstrče. Tyto výrobky Vám rádi zašleme kurýrem a poradíme jak montáž provést. Zasíláme v rámci České republiky Slovenska, Rakouska a Německa.

Montáž naši firmou : Instalace provádíme v rámci celé České republiky. Cena je závislá na adrese místa montáže, složitosti instalace a montážní výšce.

 

Servis záruční / pozáruční

V případě, že se něco pokazí – logo přestane svítit, problikává je na vině nejčastěji světelný zdroj. Rádi Vám ho v rámci záruky či po záruční době vyměníme.

 

Otvírací doba

Po – Pá 8:00 – 17:00

Návštěvy pouze po předchozí domluvě.

 

 Pro získání více informací nás prosím kontaktujte

     

    vector gdpr general data protection regulation icon line style      Ochrana osobních údajů

    360 F 363522597 nvRFAHSeNNfowW2Y4nFrBtVNTNsuDQdr        Všeobecné obchodní podmínky AP concept s.r.o.